Stavební lasery

Špičková laserová technika

Potrubní laser AMA SLP

  • Potrubní laser AMA SLP 150 hodin provozu
  • Dostatečný dosah a vynikající přesnost potrubního laseru
  • Nastavení sklonu bez nutnost potrubní laser přenastavovat
  • Potrubní laser je velmi odolný
  • Samourovnání potrubního laseru v příčném i podélném směru

Potrubní laser s neuvěřitelnou výdrží a s vysokou odolností

Potrubní laser s neuvěřitelnou výdrží a s vysokou odolností

Potrubní laser SLP je prvotřídním potrubním laserem od tradičního švédského výrobce AMA Laser. Hlavní výhodou tohoto laseru je jeho neuveřitelná výdrž při pracovním nasazení. Výkonná vnitřní baterie 8000 mAh dokáže zajistit provoz na nejméně 150 hodin. Jeho rozsah nastavení sklonu je v rozmezí od -10% do +40% bez nutnosti potrubní laser podkládat či podélně naklánět z vodorovného postaveníPřesnost paprsku je 5mm/100m a jeho dosah je minimálně 200m. Potrubní laser AMA SLP má zvlášť pevnou a kompaktní hliníkovou konstrukci, díky které je jeho odolnost vůči okolnímu prostředí téměř absolutní (IP 67). Potrubní laser AMA SLPPotrubní laser má samourovnávací rozsah v příčném směru ±3° a v podélném směru dokonce ±20%.

Kanalizační laser má skvělý grafický displej s velkýmí číslicemi a srozumitelnými ikonami, který je snadno čitelný až ze vzdálenosti 5m. Potrubní laser AMA SLP má i zcela vodotěsné dálkové ovládání, pomocí kterého je možné potrubní laser plnohodnotně ovládat ve stísněných podmínkách a nebo až ze vzdálenosti 100m. Ovládací panel s šesti tlačítky a osmi funkcemi je srozumitelný a vlastní ovládání a nastavování laseru je logické a snadné. 

Obsah balení

potrubní laser AMA SLP, dálkový ovladač, sady nožek pro průměr potrubí 200mm, terč s držákem, vnitřní dobíjitelná baterie, nabíječka baterií na 220V, přenosný kufr, návod na použití v češtiněhttp://www.geopen.cz/cz/produkt/potrubni-laser-ama-slp/

Potrubní laser AMA SLP

Tato stránka používá cookies. Vice info