Stavební lasery

Špičková laserová technika

Potrubní a kanálové (kanalizační) lasery AMA

Základní znaky potrubního laseru AMA SLP

 • Potrubní laser AMA SLP

  Potrubní laser AMA SLP je kvalitním laserem od tradičního švédského výrobce. Jeho hlavními znaký jsou vynikající odolnost vůči okolnímu prostředí, neuveřitelná výdrž při pracovním nasazení a skvélá přesnost laserové stopy. Potrubní laser má i úžasný samourovnávací rozsah v příčném směru ±3° a v podélném směru dokonce ±20%. Dálkovým ovládáním je možné potrubní laser ovládat až ze vzdálenosti 100m. Přístroj má i velmi dobře čitelný displej s velkýmí číslicemi a snadno rozpoznatelnými ikonami.

  Potrubní laser AMA SLP je konstruován pro dlouhodobé používání v těch nejobtížnějších a nejtvrdších podmínkách. Díky své skvělé odolnosti je vhodný i pro půjčovny strojů a nářadí.odkaz

Tři hlavní důvody pro volbu potrubního laseru AMA SLP

 • Bezkonkurenční výdrž baterie

  AMA SLP je potrubní laser s velmi výkonnou vnitřní baterií (8000 mAh), která po svém plném nabití umožňuje vykonávat měření po dobu neuvěřitelných 150 hodin. Doba nabíjení standardní nabíječkou (v ceně) je cca 7 hodin do plné kapacity baterie.

 • Automatické urovnávání

  Potrubní laser AMA SLP nabízí nastavení sklonu v rozmezí  -10% do +40% bez nutnosti podkládání. Díky velkému samourovnávacímu rozsahu v příčném směru ±3° a i v podélném směru ±20%, je umístění potrubního laseru do výchozí polohy rychlé a snadné.

 • Vysoká přesnost a dosah

  Přesnost laserové stopy červené barvy (635 nm) je ±5mm na 100m a proto je tento potrubní laser použít pro přesné měření a vytyčování. Viditelnost laserového paprsku je nejméně 200m. Dodávaný dálkový ovladač dokáže řídit potrubní laser až ze vzdálenosti 100m

Tato stránka používá cookies. Vice info