Stavební lasery

Špičková laserová technika

MikroDigger - automatizované řízení bagrů

Otevřená platforma pro řízení bagrů

Základní sestava

Automatizované řízení bagrů od firmy Mikrofyn je opravdu otevřený systém - rozhodně nejde jen o reklamní frázi. Můžete začít se základním a cenově dostupným systémem MikroDigger  - tzv. nivelace bagrů. Již tato sestava pro řízení bagrů vám umožní vykonávat rozsáhlé zemní práce automatizovaně nebo poloautomatizovaně.

nivelace bagru - automatizované řízení

Polohový senzor

Dalším krokem na vyšší úroveň při řízení bagrů je přidání polohového senzoru k sestavě pro nivelaci bagru. Polohový senzor neustále zjišťuje a vyhodnocuje vlastní aktuální polohu bagru nebo rypadla. Bagr využívající tento systém již není omezen v pohybu a pomocí jednoduchého postupu se umí pohybovat po celém zájmovém území. Výsledkem je zvýšená produktivita a přesnost zemních prací.

řízení nivelace rypadel

Senzor sklonu lžíce

Přidáním senzoru příčného sklonu na lžíci rypadla se vám otevře další dimenze automatizovaného řízení. Ať se při vlastních zemních úpravých s bagrem či rypadlem posunete kamkoliv, řídící systém vám na displeji zobrazuje aktuální polohu lžíce včetně údaje o jejím správném sklonu.

automatizované řízení bagru

Automatizované řízení ve 3D

Po přidání GNSS přijímače a počítače s možností zobrazovat 3D model terénu se veškeré terénní práce povýší na ucelený systém pracující ve 3D.

 

MikroDigger - efektivní řízení rypadel a bagrů

Mikrodigger, informace v kostce - i k vytištění.

Tato stránka používá cookies. Vice info