Stavební lasery

Špičková laserová technika

Automatizované řízení bagrů

Automatizované řízení - nivelace bagrů

nivelace bagrůAutomatizované řízení bagrů dnes již není žádná sci-fi, ale dostupná technologie využívající nejmodernější poznatky vědy a techniky. Řízení bagrů a rypadel (často se můžete setkat i s termínem nivelace bagrů či rypadel) od firmy Mikrofyn je zcela otevřený systém, který lze kdykoliv z předchozí varianty povýšit na další úroveň. A nemusíte se bát, nivelace bagru je dnes i cenově dostupná technologie s téměř okamžitou návratností vložených prostředků. Automatizované řízení rypadel a bagrů dokáže v součinnosti se stavebním rotačním laserem zajistit vysokou produktivitu a efektivitu práce ihned po svém zavedení.

Nivelace bagrů řeší automatizovaně nebo poloautomatizovaně problematiku neustále se opakujícího vyměřování v průběhu zemních prací. I základní systém nainstalovaný na vašem bagru vám sníží dobu nutnou pro nutné (a opakující se) měřické práce na naprosté minimum. Co vám ale tzv. nivelace bagrů nabízí ještě navíc? Není toho málo. Na barevné obrazovce umístěné v kabině bagru máte jako na dlani přehledné zobrazení pohybu bagru v terénu a i přesnou lokalizace lžíce - to vše v reálném čase. Vědět, kde se pohybuje lžíce rypadla je velmi výhodné, pokud ji máte skrytou v hlubokém výkopu nebo dokonce pod vodní hladinou. Při řízení bagrů vždy přesně víte, jakým způsobem budete v příštím okamžiku pokračovat.

MikroDigger - řízení bagrů

Všestranné využití

Automatizované řízení MikroDigger není určeno jen pro standardní rypadlo či bagr. Systém lze použít i pro přesnou lokalizaci vrtů při vrtání pomocí vrtných souprav nebo pro přesné umisťování a zatlačování zábran (sheet pilling). Systém lze instalovat i na plovouci rypadlo neboli dredger (pontonové rypadlo).

Mikrofyn nabízí své systémy řízení podle hesla:

Vy máte stroj - my vám jej pomůžeme efektivně řídit.

Tato stránka používá cookies. Vice info