Stavební lasery

Špičková laserová technika

Rotační laser Mikrofyn ML 14i

Univerzální rotační laser pro vodorovnou, svislou a ve dvou osách skloněnou rovinu

Univerzální rotační laser Mikrofyn ML 14iRotační laser Mikrofyn ML 14i je špičkovým univerzálním laserovým přístrojem s mnoha užitečnými funkcemi. Pomocí rotačního laseru ML 14i je možné měřit rovinu svislou, v rozmezí 0 až +10% rovinu skloněnou ve dvou na sebe kolmých osách a samozřejmě i rovinu vodorovnou. Univerzální rotační laser ML 14i dovoluje volit i rychlost rotace. Další funkcí je i možnost nastavení režimu skenování, což je výhodné při pracích v interiéru. Dosah rotačního laseru je 300m.  Rotační laser ML 14i vysílá i kolmý paprsek k nastavené rovině. Rotační laser Mikrofyn ML 14i má v sestavě laserový přijímač HS 14, který je využitelný i jako dálkový ovladač laseru.

Univerzální rotační laser Mikrofyn ML 14i je plně automatický. Obsluha jej nemusí před započetím práce urovnávat do přesně vodorovného postavení. Po spuštění se rotační laser sám urovná a poté začne vysílat rotující paprsek. Rotační laser ML 14i je naprosto vodotěsný a prachotěsný. Výkonná baterie dovoluje celodenní práci na jedno nabití. Přesnost laseru je 5mm/100m. 
Laserový paprsek červené barvy

Obsah balení

rotační laser Mikrofyn ML 14i, přijímač/dálkový ovladač HS 14 včetně držáku na nivelační nebo laserovou lať, laserový terč magnetický, kovový nastavitelný stěnový držák, laserové brýle, dobíjitelná baterie 7,2 V, nabíječka baterií na 220V, odolný přenosný kufr, návod na použití v češtiněodkaz

odkaz

Mikrofyn First Quality

Souhrn parametrů

Při výběru každého stavebního laseru je nejdůležitější zvolit přístroj s parametry, které zcela vyhovují vašemu typu práce.

Souhrn parametrů

odkaz

odkaz

Rychle a přesně

Nivelace nebo také automatizované řízení bagrů a rypadel je moderní způsob řízení zemních strojů.

nivelace bagrů

Systém MikroDigger

je řešení >>

 
Tato stránka používá cookies. Vice info