Stavební lasery

Špičková laserová technika

Zpět

Stavební veletrh Brno 2013 - kupte si kvalitní stavební laser!

Počet shlédnutí: 1330

Jako tradičně každý rok u příležitosti konání Stavebního veletrhu v Brně, nabízíme svým zákazníkům kvalitní stavební lasery dánské firmy Mikrofyn za zvýhodněné ceny. Letos jsme pro Vás připravili ještě jedno překvapení. Kromě akčních cen dostane každý, kdo zakoupí libovolný rotační laser Mikrofyn, jako dárek teleskopický stativ s elevátorem zdarma. Neváhejte!

Stavební lasery Mikrofyn jsou zárukou kvality a spolehlivosti. Velkou výhodou těchto stavebních laserů je jejich vysoká odolnost vůči vlivům okolního prostředí (IP68), snadná a jednoduchá obsluha a vynikající parametry přesnosti, které dovolují stavební lasery Mikrofyn využívat nejen při rozsáhlejších zemních pracech ale i při automatizovaném řízení stavebních strojů.

 

výsuvný teleskopický stativ s elevátorem a klikouLetos jsme pro vás připravili ještě něco navíc. Kromě akčních cen všech stavebních laserů Mikrofyn dostanete ke každému rotačnímu laseru zdarma kvalitní výsuvný stativ TS-616.

 

Po dobu letošního stavebního veletrhu Brno si můžete objednat kvalitní stavební nivelační sady Pentax za vpravdě neuvěřitelné akční ceny!

 

 

Akce byla ukončena 30.4.2013.

Mikrofyn First Quality

Souhrn parametrů

Při výběru každého stavebního laseru je nejdůležitější zvolit přístroj s parametry, které zcela vyhovují vašemu typu práce.

Souhrn parametrů

odkaz

odkaz

Rychle a přesně

Nivelace nebo také automatizované řízení bagrů a rypadel je moderní způsob řízení zemních strojů.

nivelace bagrů

Systém MikroDigger

je řešení >>

 
Tato stránka používá cookies. Vice info